• Artık iş konuşalım.

  10 yıldır içinde yer aldığımız her projede edindiğimiz tecrübe ile hem kendimizi hem de müşterilerimizi daha başarılı bir geleceğe taşıyor, hızlı ve mükemmelliğe ulaşmış işlerle daha da ileriyi hedefliyoruz...

  Artık iş konuşalım.
 • Müjde! Bir Webiniz Oldu.

  Durun, gitmeyin! Beraber bakıp büyüteceğiz… Teknik sebeplerle veya müşterilerin isteğiyle yayınlanan siteler periyodik olarak güncelleştirilir. Arama motorları tanıtımı, e-posta sistemleri gibi reklam çözümleri sürekli değerlendirilir. Yapılan güncellemeler ve sistemden alınan istatistikler raporlanarak müşteriye sunulur.

  Müjde! Bir Webiniz Oldu.
 • Markanıza 'can' verin.

  Kalıplaşmış fikirlerin dışındaki başarılı adımlarla büyüyen Perspektif yeni markası "whyweb?" sizlere hızlı ve başarılı web çözümleri sunmak için yaratıldı. Gençliğinin tüm enerjisini, Perspektif'in bilgi birikimini, tecrübesiyle birleştirerek stratejik ve doğru adımlar atmanıza yardımcı olmak için göreve hazır.

  Markanızın 'can' verin.
 • Görsel Tasarım ve Uygulamalar

  Digital ortamdaki gelişmeler her nekadar ihtiyacın arttığı dal olarak öne çıksa da "basılı medya" ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Sizlerde günümüzün ağır rekabet koşullarında farklı bir yerde olmayı istiyorsanız; Grafik Tasarımdan Her Türlü Basılı İşe, Web Tasarımından İnteraktif Uygulamalara, Tabeladan Araç Giydirmeye, Tanıtıcı Filmden Promosyona kadar geniş hizmet zincirimizden faydalanabilirsiniz.

  Görsel Tasarım ve Uygulamalar
 • 'İş'te Perspektif...

  PERSPEKTİF, internet ve basılı medya konularında hizmetler sunar. Kurumsal yaklaşımını yaratıcı ve dinamik kimliği ile bütünleştiren PERSPEKTİF, günümüzün ve geleceğin iletişim ortamı olan internette birlikte çalıştığı firmalara verimlilik ve üretkenlik yolunda doğru adımlar atmasında yardımcı olmaktadır.


  Kurulduğumuz günden bugüne interaktif, basılı medya ve daha birçok alanda değerli marka ve kurumlar için dijital pazarlama ve pazarlama iletişimi çözümler ürettik.

  Gururluyuz...

  'İş'te Perspektif...

For You!

4U Chassis web arayüz çalışmasına başlandı. Otomotiv yedek parça piyasasında faaliyet gösteren firma, yeni sitesi ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

CMS Makina / Mobil Uygulama

CNC makina sektöründe hizmet veren CMS Makina mobil uygulama tasarımlarına başlandı! Çok yakında IOS ve Android marketten indirebilirsiniz.

Tuvall - Güzel Bişey

TUVALL DEKORATİF TABLO ve SAAT, evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablolar ve saatler üretiyor.

Perspektif
Reklam ve Tanıtım Hizmetleri
Ankara Yolu Üzeri Fevzi Çakmak Mahallesi
Modesa Sanayi Sitesi 10739 Sokak No: 4
Karatay / Konya / Türkiye
Tel: 0332 345 1995 Fax: 0332 345 1960 info@perspektif.com
Bizi Takip Edin
 
 
Google Google+